Maraton jest jednym z nielicznych hoteli w granicach administracyjnych miasta i stanowi doskonałą bazę noclegową dla sportowców, turystów oraz osób przybywających w nasze strony w interesach.

Na dwóch kondygnacjach hotelu do dyspozycji gości jest 12 pokoi z pełnym węzłem sanitarnym. Ponadto każdy jest wyposażony w lodówkę, telewizor, telefon i bezprzewodowy internet. Jedna z łazienek została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Łóżka mają 220 cm długości, co szczególnie chwalą sobie sportowcy. Wielokrotnie korzystali z nich między innymi siatkarze PlusLigi. Hotel posiada też windę, pomieszczenia socjalne, salę telewizyjną i recepcję. Obiekt wyposażony jest w system czujek dymu i monitoring, którego kamery obejmują m.in. widownię hali sportowej i parking przed obiektem.

Dla Gości przygotowaliśmy 27 (31 z dostawkami) miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych + możliwość 4 dostawek.

Bardzo dobrze wyposażona sala konferencyjna pozwala na przeprowadzenie szkoleń i spotkań biznesowych.

Poza wymogami obiektów 2-gwiazdkowych, każdy pokój spełnia kilka norm 3-gwiazdkowych, jak np.: lodówka, telefon, telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu.

Wieluński Ośrodek Sportu i Rekreacji, zaprasza również swoich gości do obiektów sportowo-rekreacyjnych:

  • Pływalnia Kryta (o wymiarach 10×25 m) – ok. 700 m od hotelu

  • W sezonie letnim Kąpielisko Miejskie – ok. 2 km od hotelu

  • W sezonie zimowym sztuczne lodowisko – ok. 500 m od hotelu

W miarę posiadanych możliwości:

  • Pełnowymiarowa hala (boisko do piłki ręcznej i 3 boiska do siatkówki) – w budynku hotelu;

  • Kompleks boisk „Orlik” – ok. 500 m od hotelu

  • Sala gimnastyczna z boiskiem do siatkówki – ok. 700 m od hotelu;

  • Boiska piłkarskie na stadionie WOSiR – 3,5 km od hotelu.

Nasz hotel oferuje noclegi dla gości z całego świata w samym centrum miasta. Podróżujący w strony Wielunia mogą znaleźć odpowiednie miejsce na odpoczynek i poznać historię tego pięknego miasta. Do dyspozycji gości oddajemy prosto i funkcjonalnie urządzone 12 pokoi, które posiadają pełny węzeł sanitarny. W wyposażeniu znajdują się sprzęty spełniające wymogi 3-gwiazdkowych obiektów, takie jak: telewizor, telefon, lodówka czy bezprzewodowy internet. Noclegi w hotelu są również łatwodostępne dla osób niepełnosprawnych – jeden z pokoi został w tym celu specjalnie przystosowany. Na terenie hotelu znajduje się monitorowany parking, winda, recepcja, sala telewizyjna oraz pomieszczenia socjalne. O bezpieczeństwo naszych gości dba natomiast system czujek dymu oraz kamery znajdujące się w najważniejszych częściach obiektu. Naszą specjalnością są noclegi dla sportowców i grup zorganizowanych – niemniej jednak, zapraszamy wszystkich, którzy chcą odwiedzić Maraton.
Noclegi w Wieluniu to nie tylko korzystanie z hotelowych pokoi, ale także możliwość czerpania korzyści z atrakcji znajdujących się w pobliżu. Wieluński Ośrodek Sportu i Rekreacji to rozbudowany kompleks, na który składa się: pływalnia, hala sportowa, sala gimnastyczna, boisko do siatkówki, a także boisko piłkarskie. W sezonie zapewniamy dostęp do sztucznego lodowiska oraz kąpieliska miejskiego. Oprócz noclegów świadczymy również inne usługi – posiadamy dobrze wyposażoną salę konferencyjną, w której z powodzeniem można zorganizować wszelkiego rodzaju spotkania.

Noclegi w Maratonie oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach. Liczba dób hotelowych wpływa na końcową opłatę – przy dłuższym pobycie można uzyskać rabat w wysokości sięgającej nawet 25%. Pobyt dla dzieci, które nie ukończyły 4. roku życia jest nieodpłatny, pod warunkiem, że nie korzystają z odrębnego miejsca noclegowego. Śniadania serwowane w hotelowym barze wliczone są w cenę. Istnieje możliwość wyboru opcji wegetariańskiej. Jesteśmy w stanie przyjąć ponad 27 osób chcących korzystać z noclegów oferowanych przez nasz hotel. Personal Maratonu zadba o komfort odwiedzających, którzy zarezerwowali noclegi w tym uroczym miasteczku.

W mieście takim jak Wieluń noclegi nie powinny ograniczać się do korzystania z obiektu hotelowego. Zachęcamy do zwiedzenia zabytków oraz pobliskich atrakcji. Spacer szlakami historii pozwala poznać miejsce z innej perspektywy oraz dowiedzieć się więcej na temat przeszłości tego łódzkiego miasta. W Wieluniu noclegi oferowane są zazwyczaj poza granicami administracyjnymi miasta – nie stwarza to możliwości poznania jego malowniczej części, która przyciąga turystów i jest chlubą tutejszej społeczności.
Zapytania, dotyczące noclegów i nie tylko, prosimy wysyłać na nasz adres e-mail. Zajmujemy się noclegami od wielu lat, posiadamy doświadczenie i wiedzę na temat usług hotelarskich, dlatego z chęcią zaopiekujemy się gośćmi przekraczającymi nasze progi. Noclegi w naszym ośrodku to pewność udanego wypoczynku w przystępnej cenie. Jeśli szukają Państwo odpowiedzi na pytanie, gdzie znaleźć najlepsze noclegi Wieluń jest miejscem, które sprawdzi się idealnie.