Maraton jest jednym z nielicznych hoteli w granicach administracyjnych miasta i stanowi doskonałą bazę noclegową dla sportowców, turystów oraz osób przybywających w nasze strony w interesach.

Na dwóch kondygnacjach hotelu do dyspozycji gości jest 12 pokoi z pełnym węzłem sanitarnym. Ponadto każdy jest wyposażony w lodówkę, telewizor, telefon i bezprzewodowy internet. Jedna z łazienek została przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Łóżka mają 220 cm długości, co szczególnie chwalą sobie sportowcy. Wielokrotnie korzystali z nich między innymi siatkarze PlusLigi. Hotel posiada też windę, pomieszczenia socjalne, salę telewizyjną i recepcję. Obiekt wyposażony jest w system czujek dymu i monitoring, którego kamery obejmują m.in. widownię hali sportowej i parking przed obiektem.

Dla Gości przygotowaliśmy 27 (31 z dostawkami) miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych + możliwość 4 dostawek.

Bardzo dobrze wyposażona sala konferencyjna pozwala na przeprowadzenie szkoleń i spotkań biznesowych.

Poza wymogami obiektów 2-gwiazdkowych, każdy pokój spełnia kilka norm 3-gwiazdkowych, jak np.: lodówka, telefon, telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu.

Wieluński Ośrodek Sportu i Rekreacji, zaprasza również swoich gości do obiektów sportowo-rekreacyjnych:

  • Pływalnia Kryta (o wymiarach 10×25 m) – ok. 700 m od hotelu

  • W sezonie letnim Kąpielisko Miejskie – ok. 2 km od hotelu

  • W sezonie zimowym sztuczne lodowisko – ok. 500 m od hotelu

W miarę posiadanych możliwości:

  • Pełnowymiarowa hala (boisko do piłki ręcznej i 3 boiska do siatkówki) – w budynku hotelu;

  • Kompleks boisk „Orlik” – ok. 500 m od hotelu

  • Sala gimnastyczna z boiskiem do siatkówki – ok. 700 m od hotelu;

  • Boiska piłkarskie na stadionie WOSiR – 3,5 km od hotelu.