Hotel Maraton dysponuje obszerną salą telewizyjną z przeznaczeniem na organizację konferencji. Na wyposażeniu flipchart telewizor 47-calowy posiada możliwość podłączenia komputera. Sala idealnie nadaje się do prowadzenia:

  • szkoleń
  • konferencji
  • spotkań integracyjnych
  • negocjacji biznesowych

Pragniemy zwrócić uwagę, iż sala konferencyjna może pomieścić wszystkich gości hotelowych jednocześnie.

W celu zarezerwowania sali prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 43 886 03 65 lub +48 884 844 999

Zapytania można również kierować na adres e-mail: maraton@wosir.org

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty firmy z okolicy: Sieradz, Działoszyn, Pajęczno, Wieruszów, Olesno, Kluczbork, Praszka, Złoczew, Zduńska Wola.

Zapewniamy bezpłatny parking i internet bezprzewodowy (WIFI).

W naszym hotelu mieści się profesjonalna sala konferencyjna, która może służyć do organizowania wielu wydarzeń. Jesteśmy w stanie dopasować obiekt do oczekiwań rezerwującego, w zależności od specyfiki zebrania. Funkcjonalnie zaprojektowana sala konferencyjna stanowi idealne miejsce do prowadzenia spotkań biznesowym. Dzięki dużym wymiarom doskonale nadaje się do organizowania wszelkiego rodzaju szkoleń czy prezentacji. Nasza sala konferencyjna urządzona jest klasycznie i stylowo, a jednocześnie praktycznie. Przestronne wnętrze pomieści wielu gości, natomiast wyposażenie z pewnością spełni wymagania pod względem technicznym. Organizatorzy znajdą w nim nowoczesny telewizor z możliwością podłączenia innych urządzeń elektronicznych, rzutnik oraz flipchart zapewniający efektowną prezentację przedmiotu posiedzenia. Sale konferencyjne nie służą jedynie spotkaniom firmowym, ale mogą być wykorzystywane do organizacji innych wydarzeń – m.in. o charakterze edukacyjnych czy społecznym. Wielu naszych gości korzystało już z wachlarza możliwości, jakie oferują sale konferencyjne, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Poszukując najlepszych obiektów do przeprowadzenia spotkania, takich jak sale konferencyjne Wieluń będzie idealnym miejscem, które spełni oczekiwania klientów. Personel naszego hotelu pomoże w organizacji różnorodnych wydarzeń – od prywatnych bankietów po kongresy międzynarodowe. Jeśli szukają państwo atrakcyjnej lokalizacji, w której znajduje się sala konferencyjna Wieluń ma wiele do zaoferowania.